Emilia Włodarska

Dlaczego dzieci są szczęśliwe? Bo myślą tylko i wyłącznie o tym, co jest TU i TERAZ. Nie zastanawiają się nad przeszłością i nie zamartwiają przyszłością.
Zaczynając dzień z dziećmi wiem, że nie tylko one uczą się ode mnie, ale też ja mogę uczyć się od nich.
moim celem jest tworzenie miejsca, gdzie dzieci czują się bezpieczne i  szczęśliwe, gdzie panuje atmosfera szacunku i akceptacji, gdzie każdy czuje się  ważny i potrzebny. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim miłością do dziecka  i wiarą w każde z nich. Dbam o to, by każde dziecko miało prawo do uśmiechu, samodzielności i wiary w siebie. Miało prawo do błędu i prawo do sukcesu. Dbam o wszechstronny rozwój każdego z nich.
Mam nadzieję, że kiedyś będą mogły powiedzieć o sobie  "jestem z siebie dumna/y."