Motylki w Europie

Razem z dziećmi będziemy co miesiąc poznawać różne kraje europejskie: najciekawsze zabytki, ciekawe postaci pochodzące z danego kraju, te rzeczywiste jak np. królowa brytyjska, jak i literackie np. Pippi Pończoszanka. Dowiemy się z czego znane są poszczególne państwa, nauczymy się powitań w różnych językach, spróbujemy regionalnych specjałów. Celem zajęć jest przybliżenie kultur europejskich, poszerzenie wiedzy … Continue reading Motylki w Europie

YearsOld 5-8(Years)

Razem z dziećmi będziemy co miesiąc poznawać różne kraje europejskie: najciekawsze zabytki, ciekawe postaci pochodzące z danego kraju, te rzeczywiste jak np. królowa brytyjska, jak i literackie np. Pippi Pończoszanka. Dowiemy się z czego znane są poszczególne państwa, nauczymy się powitań w różnych językach, spróbujemy regionalnych specjałów.

Celem zajęć jest przybliżenie kultur europejskich, poszerzenie wiedzy dzieci na temat naszego kontynentu i zrozumienie, że choć wszyscy żyjemy we wspólnocie Europejskiej to jednak się trochę różnimy, a ta różnorodność jest fascynująca.