Motylki w nowym miejscu

Motylki w nowym miejscu

Kwiecień tego roku był dla nas bardzo ważny. Przenieśliśmy się do nowej siedziby przy ul. Balaton.

I choć dzieci już wcześniej zapoznały się z nową placówką podczas spacerów do nowego przedszkola, emocje towarzyszyły nam wszystkim: dzieciom, rodzicom i nauczycielom.

Aby uczcić ten wyjątkowy dzień przygotowaliśmy wiele atrakcji. Już od samego rana witał dzieci i rodziców Klaun Klusek, którego wesołe pozdrowienia słychać było już z daleka, a u progu czekały na wszystkich kosze pełne słodkich krówek.

Obejrzeliśmy też, niezwykle efektowny pokaz eksperymentów z suchym lodem, a dzieci mogły wypić „dymiący” sok. Na zakończenie prezentacji do sali wjechał naprawdę olbrzymi tort z logo naszego przedszkola, który wywołał okrzyki entuzjazmu.

To był naprawdę udany początek naszej działalności w nowym miejscu.