Dzieci świata - Indie

Dzieci świata - Indie

"III część całorocznego projektu edukacyjnego pt. Dzieci świata przeniosła nas do odległego i egzotycznego kraju jakim są Indie. Ciocie ubrane w sari i pełne kolorowych dodatków, z przejęciem opowiadały nam historię małej Hinduski Balii. Motylki dowiedziały się że jeden mały skuter pomieści całą rodzinę, wodę można nosić ze studni na głowie, a zaszczyt chodzenia do szkoły mają tylko niektóre dzieci. Wiemy już że Indie to piękny kolorowy kraj w którym jest mnóstwo życzliwych ludzi. Przełamywaliśmy bariery smakowe i próbowaliśmy nowych potraw - szczególnie smakowało nam mango lassi i napar z imbirem. Potrafimy też tworzyć cudownie kolorowe mandale. W tym dniu mieliśmy także wyjątkowego gościa - panią Beatkę która na co dzień prowadzi jogę dla dzieci i pokazała nam kilka figur. Bawiliśmy się świetnie, zapraszamy do galerii !!!!"