Bal Karnawałowy

Dnia 19 stycznia w Motylkowej Akademii odbył się Bal Karnawałowy 2016r. Wszystkie dzieci miały niepowtarzalną okazję przenieść się w magiczny świat bajek a to wszystko za sprawą przepięknych strojów, magicznie przystrojonej sali i przebojowej parze animatorów, która poprowadziła nasz bal. W tym roku nie mogło zabraknąć bohaterów z „Gwiezdnych Wojen” jak też głównych bohaterek z bajki „Kraina Lodu”. Uroczyste rozpoczęcie imprezy nastąpiło od zatańczenia „Poloneza” w dalszej części dzieci zaprezentowały swoje przepiękne przebrania i zaczęła się zabawa na całego. Motylki podczas zabawy karnawałowej brały też udział w różnych konkursach – na sali aż huczało od podekscytowanych głosów dzieci ! Na koniec wszystkie dzieci rozeszły się do swoich sal na słodki poczęstunek.